Starfield vyjde 6.9. 2023

Dnes 8.3. 2023 Bethesda vydala nový trailer dlouho očekávané hry Starfield a také konečně oznámila datum vydání hry, které už bylo 2x odloženo. Starfield měl nejprve vyjít 11.11. 2022, ale toto datum se ukázalo jako nereálné a vývojáři potřebovali více času na doladění hry. Další přesné datum vydání Starfieldu nebylo oznámeno, ale Starfield měl vyjít v 1.polovině roku 2023. Jak se ukázalo ani tento neurčitý termín nebyla schopna Bethesda splnit a dnes tak oznámila snad už poslední datum vydání, které je stanoveno na 6.9. 2023, tedy zhruba 10 měsíců po původním listopadovém termínu…

 

Překlad titulků v traileru

Tady je stanice Constellation Star LO-868 – Vítejte na palubě.

Oko ukazuje známky výskytu další z těchto velkých anomálií.

Možná z trochou štěstí odhalíš zdroj toho všeho…

 

Jak vidíte moc nových informací se z nového traileru Starfieldu nedozvíme, snad jen potvrzení toho, že tyto záhadné mimozemské artefakty budou opravdu sloužit jako portály, které nás přenesou někam do neznáma.

 

V další části traileru už hovoří Todd Howard:

Ahoj všichni, já i kolegové ze společnosti Bethesda jsme nadšeni, že vám konečně můžeme říct, kdy letos vyjde hra Starfield.

 

„Do této hry jsme se pustili naplno a i já jsem překvapen, kolik věcí jsme dokázali do Starfieldu vložit – je to opravdu velká hra. Starfield neustále hrajeme – a tady vidíte jak právě hraje hlavní producent Tim Lamb. Old-school fanoušci si ho možná pamatují z Making-Of videa Oblivionu, kde seděl na podobném gauči a dělal podobné věci.

 

„Ale také vás letos v červnu vezmeme do studia na naší akci Starfield Direct, kde vás do hry pořádně zasvětíme. Je toho tolik, co vám ještě musíme ukázat. Hra má mnoho charakteristických prvků, které od nás očekáváte, ale je to také velmi netradiční zážitek.

 

„Ještě jednou vám všem děkujeme za vaše nadšení ze hry – za vaši podporu, za vaše komentáře, opravdu to všechno čteme. Podívejte se, víme, že jste dlouho čekali, až si od nás zahrajete něco nového. Věřte nebo ne, jsme na tom tak trochu podobně – chybí nám to a opravdu se nemůžeme dočkat, až si to všichni zahrajete. Takže díky a brzy se uvidíme.“

 

Opět žádné nové zásadní informace Todd nesdělil, jen jsme dostali ještě datum akce Starfield Direct, která se bude konat 11. června 2023 a kde se snad dozvíme mnohem podrobnější informace o Starfieldu. Na samotné hraní Starfieldu na našich PC si tak na rozdíl od vývojářů Bethesdy budeme muset ještě 6 měsíců počkat…

 

Komentáře

Napiš komentář jako první ;)

avatar
10000
wpDiscuz

Podobné články

Nové PC hry vycházející v únoru 2023

22.02.2023 PC Hry ,

Přehled vybraných nejnovějších PC her vycházejících v únoru 2023, všechny  hry mají odkazy na trailer, recenze, krátký popis hratelnosti, příběhu a žánru, informace o české lokalizaci, dostupnosti dema na vyzkoušení a také odkazy na Heuréku a Greenmangaming, kde často naleznete nejvýhodnější slevy, oproti pořízení hry přímo na Steamu tak můžete často ušetřit… Nové PC hry (…)

Hogwarts Legacy můžete hrát už dnes od 19:00

07.02.2023 PC Hry, RPG ,

Jedna z nejočekávanějších letošních her vychází oficiálně až 10.2. 2023, ale pokud si dnes pořídíte Deluxe edici, můžete mimo získání dalších bonusů, hrát tuto hru na PC už 7.2. 2023 od 19:00 našeho času. Hra má vcelku slušné recenze a zdá se, že půjde o vydařený, propracovaný titul, takže nejen pro fanoušky Harryho Pottera se (…)

Game Awards 2022 – výsledky a nové trailery

09.12.2022 PC Hry

Každoroční vyhlašování nejlepších her Game Awards opět proběhlo 9.12. 2022, mimo vyhlašování nejlepších her za uplynulý rok jsou na této akci také k vidění nové ukázky a trailery z chystaných her, které vyjdou v roce 2023, takže se můžeme podívat jaké herní zážitky nás čekají příští rok…   Nejlepší hry roku 2022 Tento rok byl (…)

Starfield – tvorba charakteru a začátek hry

13.06.2022 PC Hry, RPG ,

Na konci prezentace nových her, které vyjdou na PC a Xbox během následujících 12 měsíců jsme dostali poměrně rozsáhlou ukázku z hraní Starfieldu a spoustu nových nebo i potvrzení předchozích neoficiálních informací z různých úniků. Celkově už tak máme celkem dobrou představu toho, co od Starfieldu očekávat, i když samozřejmě spoustu věcí a možností této (…)