Auto attack na vývojářské studio!

Postupně se ukazuje, že i takzvané free to play hry, které měly být podle mnohých zářnou budoucností herního průmyslu, dokáží u některých jedinců vyvolat silnou závislost a dostat je do psychických i existenčních problémů, stejně jako regulérní hazard.

V podobné situaci se zřejmě ocitl 33 letý čínský hráč Lee, který toho času pobýval na návštěvě u svého bratra v Jižní Koreji, kde se také nachází centrála společnosti Nexon. Ta je průkopníkem tohoto žánru a produkuje mnoho, především v Asii známých MMO her. Dle slov pana Lee „vytvořila hry, co mu zničily život“. Těžkou životní situaci se jal řešit poněkud svérázně a najel autem přímo do budovy této společnosti.

20160725001261_0

Naštěstí se na svoji výpravu za pomstou vydal v neděli, kdy byla budova prázdná a nikdo nebyl zraněn. Policii na svou obhajobu posléze sdělil, že od doby kdy začal hrát Dungeon & Fighter to s ním šlo z kopce a nic se mu nedařilo. Před činem se navíc posilnil alkoholem a proto jednal poněkud impulsivně.

Ani v tak hráčům videoher zaslíbené zemi, jakou Jižní Korea bezpochyby je, neměla místní policie pro podobné jednání pochopení a muže obvinila z řízení pod vlivem alkoholu a navíc, jak se posléze ukázalo, i z jízdy bez řidičského oprávnění, které samozřejmě potřebujete i v případě provádění podobných eskapád.

Aby neštěstí bylo dokonáno, zjistilo se, že auto, které použil v tomto  v pravdě donkichotském nájezdu není jeho, ale patří bratrovi. Co dodat, svou situaci si zrovna nezlepšil, nezbývá než doufat, že si ze svého jednání vezme ponaučení a podobným typům her se bude do budoucna vyhýbat, holt není nad starý dobrý singleplayer 🙂

P.S. Po zhlédnutí traileru Dungeon & Fighter se mu už tolik nedivím, tohle být nucen hrát delší dobu, tak budu mít také nutkání napálit to autem do betonové zdi.

 
Zdroje: koreaherald.com| news.chosun.com/ | fudzilla.com

Subscribe
Žádné upozornění
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

NOVINKY A NÁVODY

Tip na Stable Diffusion 2 – jak generovat kvalitní obrázky

27.11.2022 Návody, Software ,

První dojem z testu nové verze Stable Diffusion 2 nebyl moc přesvědčivý a všechny starší prompty co dobře fungovaly u verze 1,5 generovaly ve verzi 2 hodně špatné výsledky. Po dalším zkoumání jsem vygeneroval jeden obrázek s vodoznakem webu fotobanky Dreamstime.com a bylo celkem jasné, že obrázky tohoto webu byly použity při trénování nového modelu (…)

Návod na instalaci Stable Diffusion 2.0 pro Automatic1111 WebUI

26.11.2022 Návody, Software ,

Firma Stability AI, která se podílí na vývoji Open source projektu Stable Diffusion oznámila 24.11. 2022 vydání nové verze 2.0 tohoto projektu na generování obrázků pomocí AI z textového popisu. Oznámení vyvolalo nejprve velké nadšení u komunity, které ale posléze vystřídaly spíše obavy z některých zásadních změn a omezení u nového modelu, který byl trénován (…)

Stable Diffusion – AI generování obrázků

17.11.2022 Návody, Software ,

Generování obrázků pomocí textu prostřednictvím AI zažívá v tomto roce velký boom, poté co byly široké veřejnosti uvolněny první modely Stable Diffusion, které můžete bezplatně vyzkoušet na různých webech zdarma, ale jestli se začnete tomuto generování věnovat naplno, nejvíce možností dostanete instalací Stable Diffusion na svůj počítač lokálně. Tato instalace je o něco náročnější než (…)

Bohemia Interactive představuje nový engine Enfusion

16.12.2021 Novinky ,

Bohemia Interactive je jediným z velkých českých herních studií, které přežilo od doby vydání prvních větších českých her kolem roku 2000 až do dnešních časů. Na rozdíl od majitelů herních studií stojících za hrami Mafia, Vietcong, Beat Saber a Kingdome Come, její vlastníci naštěstí při první příležitosti neprodali Bohemku do zahraničí. Studio tak nebylo rozpuštěno (…)

0
Would love your thoughts, please comment.x