Mass Effect Andromeda má reálný základ a působivé animace

Vývojáři z Bioware prozradili další informace o chystané hře Mass Effect Andromeda. Ta sice byla oznámena již před dvěma roky na E3, ale pravá marketingová masáž ještě nevypukla, takže jsou o hře známé spíše dílčí informace, tyto nové zajímavé útržky o inspiraci a vizuální stránce hry pocházejí z rozhovoru pro oficiální Xbox magazín…
Mass effect Andromeda female character

Není žádným tajemstvím, že je Mass Effect Andromeda vyvíjen na nejnovější verzi enginu Frostbite 3 od DICE, který se stal hlavním stavebním kamenem většiny her od EA. Zdá se, že si Bioware tentokrát dává na vizuální stránce hry extra záležet a snaží se posunout hranice možného a dosud viděného v tomto enginu, jakož i ve hře samotné.

Tradičně kladou velký důraz i na propracování herních postav, včetně  animací, o kterých se vyjádřili, že by měly být nejkvalitnější ze všech her, co kdy vytvořili. Týká se to i mimiky obličeje, takže vaši virtuální parťáci mohou nyní vyjadřovat své emoce mnohem přesvědčivěji a reálněji. Příznivci typických Bioware romancí se tak mají na co těšit, i když jestli to platí i pro případné navazování hlubších vztahů z mimozemšťany vysloveně uvedeno nebylo.

Také prozradili, že by hra měla stavět na reálných základech, i když by pro ně bylo mnohem jednodušší si vše kompletně vymyslet. Raději se nechali inspirovat skutečnými živými organismy na Zemi, které mají mnohdy natolik bizarní vzhled, že si vývojáři při procházení podkladů často kladli otázku “Tohle skutečně existuje v našem světě?” Vybrali si například teprve nedávno objevené rostliny z Amazonie, které samozřejmě ještě upravili aby vznikla přesvědčivá iluze mimozemského života.

Vydání Mass Effect Andromeda bylo odloženo na Q1 2017, i když podle neověřených vyjádření jednoho insidera na Neogafu je hra plně hratelná od začátku do konce a odklad poslouží spíše pro co nejlepší vyladění hry. Také potvrdil vysokou vizuální kvalitu postav a animací, které se od posledního Dragon Age opět posunuly o výrazný kus dopředu. Zmínil i velké možnosti při prozkoumávání planet a celkově hru přirovnal k ME1, s tím, že takto měl ideálně vypadat.

Pokud jste ještě původníí Mass Effect trilogii nehráli, máte  dnes možnost pořídit všechny 3 hry za lákavou cenu kolem 280 Kč v českých eshopech:

Mass Effect Trilogy lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nebo ještě o něco levněji v zahraničí…

Na G2A můžete koupit levnější, celosvětově platný  klíč, který po zakoupení aktivujete v Originu (EA distribuce digitálních her).

 Aktuální cenu zjistíte v  jejich e-shopu:

 

Koupit trilogii Mass Effect  na webu G2A

Zdroje: Neogaf | wccftech.com | Ikona v náhledu článku: Mass Effect Andromeda N7 icon

Subscribe
Žádné upozornění
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

NOVINKY A NÁVODY

Tip na Stable Diffusion 2 – jak generovat kvalitní obrázky

27.11.2022 Návody, Software ,

První dojem z testu nové verze Stable Diffusion 2 nebyl moc přesvědčivý a všechny starší prompty co dobře fungovaly u verze 1,5 generovaly ve verzi 2 hodně špatné výsledky. Po dalším zkoumání jsem vygeneroval jeden obrázek s vodoznakem webu fotobanky Dreamstime.com a bylo celkem jasné, že obrázky tohoto webu byly použity při trénování nového modelu (…)

Návod na instalaci Stable Diffusion 2.0 pro Automatic1111 WebUI

26.11.2022 Návody, Software ,

Firma Stability AI, která se podílí na vývoji Open source projektu Stable Diffusion oznámila 24.11. 2022 vydání nové verze 2.0 tohoto projektu na generování obrázků pomocí AI z textového popisu. Oznámení vyvolalo nejprve velké nadšení u komunity, které ale posléze vystřídaly spíše obavy z některých zásadních změn a omezení u nového modelu, který byl trénován (…)

Stable Diffusion – AI generování obrázků

17.11.2022 Návody, Software ,

Generování obrázků pomocí textu prostřednictvím AI zažívá v tomto roce velký boom, poté co byly široké veřejnosti uvolněny první modely Stable Diffusion, které můžete bezplatně vyzkoušet na různých webech zdarma, ale jestli se začnete tomuto generování věnovat naplno, nejvíce možností dostanete instalací Stable Diffusion na svůj počítač lokálně. Tato instalace je o něco náročnější než (…)

Bohemia Interactive představuje nový engine Enfusion

16.12.2021 Novinky ,

Bohemia Interactive je jediným z velkých českých herních studií, které přežilo od doby vydání prvních větších českých her kolem roku 2000 až do dnešních časů. Na rozdíl od majitelů herních studií stojících za hrami Mafia, Vietcong, Beat Saber a Kingdome Come, její vlastníci naštěstí při první příležitosti neprodali Bohemku do zahraničí. Studio tak nebylo rozpuštěno (…)

0
Would love your thoughts, please comment.x