PC Hry na víkend zdarma + slevy – 17.2.2017

Po delší odmlce se znovu podíváme na nabídku her, které můžeme vyzkoušet zcela zdarma nebo jsou právě výrazně zlevněné. Tento víkend je zadarmo pouze jedna zajímavá hra Sunless Sea, ale zároveň na Steamu probíhá výprodej her od Square Enix, některé jsou zlevněny až o 75 %. Nabídku doplní ještě bundle her, které ve spolupráci s vývojáří nabízí G2A…

Sunless Sea

ŽánrVyšloČeštinaVývojářSteam SpyMetacritic
Adventura6. 2. 2015neFailbetter429 00081

 

Až do neděle 19.2. 2017, konkrétně do 22:00, si můžete zdarma vyzkoušet tuto zajímavou adventuru, která vyniká hlavně originálním a výborně napsaným příběhem. Odehrává se v zničeném, zatopeném Londýně, který se vyznačuje zvláštní, bizarní někdy až hororovou atmosférou.

TotalBiscuit ve videu výše často přirovnává atmosféru hry k Zeměploše od Terryho Pratchetta, se strašidelným nádechem knih od Lovecrafta.

Čeština bohužel do hry Sunless Sea zatím nevznikla, takže abyste si užili její hlavní přednosti, potřebujete dobře ovládat angličtinu. Hra má vysoké hodnocení na Metacriticu, jak od recenzentů tak od hráčů a velmi kladné hodnocení na Steamu, takže za vyzkoušení rozhodně stojí, pokud vás zaujme, můžete ji do pondělí zakoupit ve slevě za 6,45 € = cca 180 Kč.

Vyzkoušet zdarma Sunless Sea na Steamu

5 kvalitních her za pouhých 69 Kč

Po vlně kritiky v minulém roce, kdy byla G2A často obviňována, že umožňuje prodávat kódy her, které mohly být získány i nelegálním způsobem, nabídla tato společnost vývojářům a vydavatelům možnost prodávat své hry přímo, prostřednictvím programu G2A Direct. Vývojáři tak získali přístup do obchodu s aktuálně 12 000 000 registrovanými zákazníky, za pro ně výhodných podmínek. 90 % z ceny takto přímo prodaných her jim zůstane, G2A si ponechá pouze 10%,  pro srovnání Steam si bere kolem 30%.

Navíc vývojářům, kteří se zaregistrují do G2A Direct nabízí i 10% z prodejů jejich her, které na G2A marketplace přeprodávají ostatní prodejci. G2A totiž funguje jako eBay, kde může kdokoli prodávat kódy her, ať už se k nim dostal prostřednictvím bundlu nebo byly přiloženy např. u grafické karty, také se přeprodávaly hry ze zemí, kde Steam prodává za nižší ceny, které neměly region lock. Samozřejmě toho zneužívali i podvodníci, kteří získávali zdarma kódy jakoby na „recenze“ nebo v nejhorším případě prostřednictvím kradených kreditních karet.

Za to byla G2A oprávněně kritizována, na druhou stranu, těžko říct kolik z celkových objemů prodejů tyto nelegálně získané klíče tvořily, tipl bych si, že z velké části byla G2A kritizována spíš za to, že umožňuje legální přístup ke hrám za podstatně nižší ceny, než vydavateli vysněných 60€. Jen těžko by tento obchod dosáhl stavu, kdy je jedním z největších světových prodejců her, pokud by lidem z velké části prodával nefunkční klíče…

Nicméně u prvního balíčku her, který vzešel přímo ze spolupráce s vývojáři se nemusíte ničeho obávat a za pouhých 69 Kč si můžete pořídit 5 kvalitních her. První 2 díly legendární adventurní série Syberia, která se v dubnu po více než 10 letech dočká pokračování, takže si můžete právě včas osvěžit vzpomínky nebo doplnit herní vzdělání. Sám jsem nedávno dohrál 1. díl a přes potíže se spouštěním na Windows 10, musel jsem snížit rozlišení na max. 1280 nebo 1024, český ochotnický dabing, těžkopádný pomalý pohyb hlavní hrdinky, můžu hru doporučit, příběh, logické hádanky, atmosféra a vtipné zábavné dialogy výše zmíněné nedostatky bohatě vynahrazují…

Lords of the Fallen zase potěší fanoušky série Dark Souls, kterou se „malinko“ inspiroval, pokud jste za něj nechtěli dát plnou cenu máte ideální příležitost vyzkoušet, nakolik se polským tvůrcům podařilo této sérii přiblížit. SuperHot je originální, kvalitní netradiční „střílečka“ a i když nedávno bylo možné starší Dirt3 pořídit zcela zdarma,  má smysl to v balíku 5 her za 69Kč řešit ?  😉

Tento balík her můžete pořídit pokud si zaplatíte předplatné na další měsíční G2A Deals, tím získáte první balíček her dokonce za pouhé 1,5 €, ale následující měsíce vám budou strhávat 2,5 € za další balíčky.

Myslím, že výhodnější je zatím koupit pouze tento únorový balíček za 2,5 €, kterým se k ničemu nezavazujete a o případném členství se rozhodnout podle kvality her v dalších měsících…

Sám jsem dnes tyto hry zakoupil, platil jsem Paypalem a všechny hry jsem bez problému zaktivoval na Steamu, pro nevěřící:

 

 

Koupit balíček 5 her přímo od vývojářů na G2A

 

Hry od Square Enix zlevněny až o 75 %

Na Steamu právě probíhá velká sleva na hry od tohoto vydavatele, kde jsou k dostání i populární, nedávno vyšlé velké hry, jako poslední Tomb Raider, který vyšel přibližně před rokem, nyní stojí 20 = 554 Kč, Just Cause 3 12,49 = 346 Kč, Deus Ex: Mankind Divided 15 = 415 Kč, Life is Strange 5 = 139 Kč, první epizoda Hitmana za 6,49 = 180 Kč a mnoho dalších, starších, ještě víc zlevněných her os Square Enix…

Pro srovnání aktuální ceny v českých eshopech na Heuréce:

Subscribe
Žádné upozornění
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Podobné články

PC Hry zdarma – 4.4. 2017

04.04.2017 PC Hry ,

Tento týden si můžete zdarma vyzkoušet hned dvě velké AAA hry, starší, ale stále vylepšovanou kooperativní střílečku Payday 2 a také v minulém roce vydaný Dishonored 2, kterému se Bethesda po 5 měsících od vydání a odstranění většiny technických problému odhodlala zpřístupnit demo, což už v dnešní době zřejmě nezní dostatečně atraktivně, takže ho prezentují (…)

PC hry na víkend zdarma 16/12/2016

16.12.2016 PC Hry ,

Po minimální nabídce z předchozích týdnů si můžete tento víkend zdarma vyzkoušet hned tři velké hry, které jsou také současně zlevněny. Jde bez výjimky o multiplayerové hry, postapokalyptickou střílečku The Division, hororový kooperativní Dead by Daylight a v neposlední řadě jedno z aktuálně nejpopulárnějších MMORPG s působivou grafikou, Black Desert Online.

PC hry na víkend zdarma 18/11/2016

19.11.2016 PC Hry , ,

Tentokrát je na Steamu dočasně zdarma zpřístupněna pouze 1 hra a to  The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited. Pokud by se vám zalíbila,  můžete ji momentálně pořídit ve slevě za  10€. Tento víkend je nabídka her na vyzkoušení chudá, tak se to pokusím kompenzovat tipy na dema zajímavých her, které nedávno vyšly a ano dema (…)

PC hry na víkend zdarma

12.11.2016 PC Hry , ,

Na Steamu se  pravidelně objevují jinak placené hry, které jsou dočasně zpřístupněny všem hráčům zdarma, obvykle pouze na pár dnů a jsou po tuto dobu doprovázeny ještě velkou slevou. Pokud vás nějaká hra zaujme, máte šanci si ji bez problémů zdarma vyzkoušet a jestli  se vám zalíbí, můžete si ji  pořídit za dobrou cenu. Podíváme (…)

0
Would love your thoughts, please comment.x