PC hry na víkend zdarma

Na Steamu se  pravidelně objevují jinak placené hry, které jsou dočasně zpřístupněny všem hráčům zdarma, obvykle pouze na pár dnů a jsou po tuto dobu doprovázeny ještě velkou slevou. Pokud vás nějaká hra zaujme, máte šanci si ji bez problémů zdarma vyzkoušet a jestli  se vám zalíbí, můžete si ji  pořídit za dobrou cenu. Podíváme se tedy jaké hry můžeme vyzkoušet o tomto víkendu.

Squad

ŽánrVyšloČeštinaVývojářSteam SpyMetacritic
Válečná FPS EA 15. 12. 2015NeOffworld Industries250 000?

 

Squad je vojenská taktická akce, vytvořená na Unreal Enginu 4,  lidmi, kteří dříve pracovali na známém modu Project Reality pro hru Battlefield 2 a tak nikoho nepřekvapí, že ve stejném duchu vyvíjejí i Squad. Umožňuje multiplayerové bitvy 50 na 50 se zapojením aut, tanků, bojových a transportních vrtulníků na  mapách zatím velkých jen 2 – 4 km² , v budoucnu by chtěli tvůrci zahrnout až 8 km² bojiště.

Hra klade velký důraz na spolupráci a komunikaci hráčů v rámci týmu a chce tak realisticky simulovat moderní válečné konflikty. Hráčům také na rozdíl od konkurence umožňuje vytvářet základny a opevnění, stejně tak se někteří  mohou věnovat logistice aby měly tyto opěrné body dostatek zásob. Co se týká hratelnosti, sami autoři ji vidí někde mezi Armou a Battlefieldem, akce by měla být rychlejší a plynulejší než v Armě, ale zároveň pomalejší a více taktická než v Battelfieldu.

Squad je stále ve vývoji a je nabízen v rámci předčasného přístupu na Steamu, můžete ho zdarma vyzkoušet pouze do 22:00  dne 12.11.2016, stahujte přímo ze Steamu. Tam je také současně nabízen s 50% slevou za 18,5€ = 500Kč.

 

Aktuálně můžete ušetřit ještě 100 Kč navíc, když koupíte Steam klíč Squad na G2A

Najít levný Steam key Squad v eshopu G2A

 

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

ŽánrVyšloČeštinaVývojářSteam SpyMetacritic
Taktická FPS1. 12. 2015TitulkyUbisoft Montreal987 00079

 

Na rozdíl od předchozích R6 her neobsahuje toto pokračování něco, co by se dalo označit jako singleplayer kampaň, ale soustředí se více na multiplayer. V něm ovšem montrealské studio Ubisoftu vyslyšelo námitky hráčů a zdá se, že hru dobře vybalancovalo.

Hra simuluje protiteroristické operace zvláštních jednotek, vybrat si můžete mezi SAS, SWAT, GIGN, GSG9 a Specnaz a hráči se utkávají v zápasech 5 na 5, kdy útočící tým využívá dronů, slaňování, taktické mapy a obránci si připravují opevnění a chystají pasti a léčky.

K zábavnosti přispívají i členité mapy s procedurálně zničitelným prostředím, do budov si tak můžete např. vytvořit výbušninou nové vstupy a vše by mělo být realisticky zničitelné podle síly zbraní nebo vybušnin.

Hru můžete zdarma vyzkoušet pouze do 22:00  dne 12.11.2016, aktivujete si ji rovnou na Steamu. Tam je také současně nabízena s 50% slevou za 20€ = 540Kč.

 

Pokud slevu prošvihnete, můžete stále koupíte Steam klíč Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ještě o něco levněji na G2A

Najít levný Steam key Tom Clancy’s Rainbow Six Siege v eshopu G2A

Nebo za podobnou cenu v českých eshopech, aktuální ceny a nejvýhodnější nabídky najdete zde:

 

Gone Home

ŽánrVyšloČeštinaVývojářSteam SpyMetacritic
Adventura15. 08. 2013NeoficiálníFullbright Company695 00086

 

Něco pro mírumilovnější povahy, hra Gone Home před lety vzbudila velkou pozornost, kdy ji někteří vynášeli do nebe za vynikající a inovativní podání příběhu, jiní zase kritizovali příliš jednoduchou hratelnost.

Ta se v podstatě skládá z procházení a hledání stop v opuštěném domě jedné zmizelé rodiny. Do tohoto domu se vrací nejstarší dcera po roce stráveném v zahraničí a snaží se vypátrat, co se stalo a kam se všichni poděli.

Pokud jste si před lety nechali tuto hru ujít, máte tento víkend příležitost stáhnout hru Gone Home zdarma, navíc je díky jednomu fanouškovi dostupná i v češtině.

Stáhnout zdarma hru Gone Home na itch.io

Stáhnout češtinu

Pokud byste tuto nabídku prošvihli, máte možnost koupit Gone Home na G2A za pouhých 75 Kč

Najít levný Steam key Gone Home v eshopu G2A

 

Subscribe
Žádné upozornění
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Podobné články

PC Hry zdarma – 4.4. 2017

04.04.2017 PC Hry ,

Tento týden si můžete zdarma vyzkoušet hned dvě velké AAA hry, starší, ale stále vylepšovanou kooperativní střílečku Payday 2 a také v minulém roce vydaný Dishonored 2, kterému se Bethesda po 5 měsících od vydání a odstranění většiny technických problému odhodlala zpřístupnit demo, což už v dnešní době zřejmě nezní dostatečně atraktivně, takže ho prezentují (…)

Nejúspěšnější polské hry

20.03.2017 PC Hry , ,

Na polském herním serveru gry-online vyšel zajímavý přehled komerčně nejúspěšnějších polských her, ve kterém je dobře vidět jak se polské herní firmy postupně zlepšovaly až dosáhly současného stavu, kdy bez problémů konkurují největším západním firmám a dokáží produkovat velké množství zajímavých a nebo alespoň komerčně úspěšných her. Jakie polskie gry świetnie sprzedały się na Zachodzie? (…)

PC Hry na víkend zdarma + slevy – 17.2.2017

17.02.2017 PC Hry

Po delší odmlce se znovu podíváme na nabídku her, které můžeme vyzkoušet zcela zdarma nebo jsou právě výrazně zlevněné. Tento víkend je zadarmo pouze jedna zajímavá hra Sunless Sea, ale zároveň na Steamu probíhá výprodej her od Square Enix, některé jsou zlevněny až o 75 %. Nabídku doplní ještě bundle her, které ve spolupráci s (…)

Příběh série Metro ještě nekončí

19.12.2016 PC Hry , ,

Metro 2033 a Metro: Last Light vyšly v roce 2014 ve vylepšené definitivní Redux verzi, ale zdá se, že nejde o poslední díl této série, která před lety přinesla velké oživení FPS žánru. Vyznačovala se především unikátní až hororovou atmosférou post-apokalyptické Moskvy, kde v tunelech metra přežívají poslední obyvatelé, kteří bojují nejen s ostatními lidmi, (…)

0
Would love your thoughts, please comment.x