Iron Wings – příběh pilotů z WW2

Iron Wings je akční adventura, která se odehrává během 2. světové války, v prostředí bojových pilotů, takže zažijete i spoustu vzdušných soubojů, pravda spíš v arkádovém stylu. Pokud ovšem úspěšně proběhne právě spuštěná kampaň na Kickstarteru, ve které vývojářské studio Naps žádá hráče o 100 000 €.

 

Příběh

Iron Wings bude vyprávět příběh 2 přátel z dětství, Jacka a Amelie, kteří vstoupí do speciální jednotky amerického letectva, která má za úkol zastavit nacistickou hrozbu v podobě generála Adlera a jeho tajného oddílu.

Hra začíná v New Yorku, který je detailně vytvořen podle dobových záznamů ze 40. let a dále se hráč podívá i na další místa v USA. Později se děj přesune do Evropy, kde právě probíhá spojenecké invaze na Sicílii a poté se boje přenesou na území Polska a Německa.

Hratelnost

Iron Wings je především arkádová střílečka zaměřená na letecké souboje z druhé světové války, zajímavé je, že můžete ovládat oba piloty i jejich letadla a během boje mezi nimi kdykoli přepínat, takže ke slovu přijde i taktické využití různých zbraní a spolupráce.

Během dlouhé kampaně pro jednoho hráče byste měli plnit mnoho různorodých misí, kde mimo hlavního cíle budou i vedlejší úkoly, při kterých využijete maskování, magnetron jako ochranu proti zaměření radarem a fotoaparát na zaznamenání cílů.

 

Vývojáři

Za hrou stojí nejstarší italské herní studio Naps, založené v roce 1993 Fabiem Caponem a Domenicem Barbou. Úspěšné byly jejich hry Shadow Fighter na Atari a serie Geikdo na PSX, Battle over the Pacific a celkem vytvořili dalších 45 titulů pro různé platformy.

V Iron Wings chtějí hráčům poskytnout zážitek na úrovni AAA her v podobě epického příběhu s adrenalinovou hratelností. Pokud  vás tato hra zaujala, můžete jim přispět na Kickstarteru, kde jsou k dispozici další videa a obrázky ze hry. Celkem žádají o 100 000 € a nejmenší částka za kterou obdržíte digitální kopii hry je rozumných 15 € ( 414 Kč), datum vydání je naplánováno na  září 2017.

Nedávno jsem si u Battelfieldu 1 posteskl, že se dnes už nevytváří dlouhé singleplayerové kampaně u válečných her, takže mně tato chystaná adventura přirozeně zaujala a líbí se mi děj a zasazení mezi piloty. Jen mám trochu obavy o samotné zpracování, takže jsem se ještě nerozhodl jestli autory  podpořím přímo na Kickstarteru, každopádně hru budu dále sledovat a podle toho s čím ještě přijdou, možná po dlouhé době něco na Kickstarteru podpořím.

 

Podpořit Iron Wings na Kickstarteru

Komentáře

Napiš komentář jako první ;)

Žádné upozornění
avatar
10000
wpDiscuz

NOVINKY A NÁVODY

Bethesda zase zkouší prodávat mody

31.08.2017 Novinky , ,

Na letošní E3 byl slavně odhalen Creation Club, který některým škarohlídům včetně mě připadal jako další pokus o zpoplatnění modů, i když tentokrát na to šla Bethesda trošku od lesa a dušovala se, že bude takto poskytovat pouze obsah, který nebyl ještě nikde jinde zveřejněn zdarma. Tvůrcům, kteří projdou výběrem bude platit přímo samotná Bethesda (…)

Steam používá 33 mil. hráčů denně, zbytek hraje Lolko a spol

09.08.2017 Novinky ,

Steam jako největší herní platforma na PC neustále roste, jednak se násobně zvětšuje počet her v jeho katalogu a také neustále přibývají noví zákazníci. O aktuální statistiky nejen počtu uživatelů Steamu se Valve podělilo na letošní konferenci Casual Connect v Seattlu, ze které pocházejí následující údaje. Jelikož Steam představuje velkou část PC hraní jako celku, (…)

Her se Zaklínačem se prodalo přes 25 miliónů

28.06.2017 Novinky ,

Přísun peněz do polského studia CD Projekt Red díky hrám se Zaklínačem neustává ani v tomto roce a vývojáři tak mají zajištěn dostatek financí pro dokončení další,  ještě větší a ambicióznější hry – Cyberpunk 2077, která ovšem vyjde nejdříve příští rok. O celkových tržbách CD Projektu si můžeme udělat představu podle pravidelně zveřejňovaných finančních zpráv, (…)

Nové hry na E3 – PC Gaming Show live

12.06.2017 Novinky ,

Vyloženě pro PC hráče je v záplavě konzolových her na výstavě E3 určena akce PC Gaming Show, která by se měla věnovat čistě PC hraní. Na letošní prezentaci se očekává oznámení nových her od vývojářů z Fireaxis a Klei Entertainment, tvůrců Mark of the Ninja a Don’t Starve. Na pódiu by se měl také objevit (…)

Nové PC hry na E3 – Microsoft konference

12.06.2017 Novinky , ,

Microsoft pojal letošní E3 ve velkém stylu a sázel jednu hru za druhou, celkem jich takto představil přes 40 a jen těžko byste spočítali kolikrát zaznělo slovo exclusive, i když ve většině případu jsou exkluzivní hry pro Xbox dostupné i na PC, respektive na počítačích s Windows 10. S příchodem nové výkonnější verze Xboxu One (…)