Mass Effect Andromeda má reálný základ a působivé animace

Vývojáři z Bioware prozradili další informace o chystané hře Mass Effect Andromeda. Ta sice byla oznámena již před dvěma roky na E3, ale pravá marketingová masáž ještě nevypukla, takže jsou o hře známé spíše dílčí informace, tyto nové zajímavé útržky o inspiraci a vizuální stránce hry pocházejí z rozhovoru pro oficiální Xbox magazín…
Mass effect Andromeda female character

Není žádným tajemstvím, že je Mass Effect Andromeda vyvíjen na nejnovější verzi enginu Frostbite 3 od DICE, který se stal hlavním stavebním kamenem většiny her od EA. Zdá se, že si Bioware tentokrát dává na vizuální stránce hry extra záležet a snaží se posunout hranice možného a dosud viděného v tomto enginu, jakož i ve hře samotné.

Tradičně kladou velký důraz i na propracování herních postav, včetně  animací, o kterých se vyjádřili, že by měly být nejkvalitnější ze všech her, co kdy vytvořili. Týká se to i mimiky obličeje, takže vaši virtuální parťáci mohou nyní vyjadřovat své emoce mnohem přesvědčivěji a reálněji. Příznivci typických Bioware romancí se tak mají na co těšit, i když jestli to platí i pro případné navazování hlubších vztahů z mimozemšťany vysloveně uvedeno nebylo.

Také prozradili, že by hra měla stavět na reálných základech, i když by pro ně bylo mnohem jednodušší si vše kompletně vymyslet. Raději se nechali inspirovat skutečnými živými organismy na Zemi, které mají mnohdy natolik bizarní vzhled, že si vývojáři při procházení podkladů často kladli otázku “Tohle skutečně existuje v našem světě?” Vybrali si například teprve nedávno objevené rostliny z Amazonie, které samozřejmě ještě upravili aby vznikla přesvědčivá iluze mimozemského života.

Vydání Mass Effect Andromeda bylo odloženo na Q1 2017, i když podle neověřených vyjádření jednoho insidera na Neogafu je hra plně hratelná od začátku do konce a odklad poslouží spíše pro co nejlepší vyladění hry. Také potvrdil vysokou vizuální kvalitu postav a animací, které se od posledního Dragon Age opět posunuly o výrazný kus dopředu. Zmínil i velké možnosti při prozkoumávání planet a celkově hru přirovnal k ME1, s tím, že takto měl ideálně vypadat.

Pokud jste ještě původníí Mass Effect trilogii nehráli, máte  dnes možnost pořídit všechny 3 hry za lákavou cenu kolem 280 Kč v českých eshopech:

Mass Effect Trilogy lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nebo ještě o něco levněji v zahraničí…

Na G2A můžete koupit levnější, celosvětově platný  klíč, který po zakoupení aktivujete v Originu (EA distribuce digitálních her).

 Aktuální cenu zjistíte v  jejich e-shopu:

 

Koupit trilogii Mass Effect  na webu G2A

Zdroje: Neogaf | wccftech.com | Ikona v náhledu článku: Mass Effect Andromeda N7 icon

Komentáře

Napiš komentář jako první ;)

Žádné upozornění
avatar
10000
wpDiscuz

NOVINKY A NÁVODY

Robot Cache – distribuce her za kryptoměnu

16.01.2018 Novinky

Brian Fargo šéf nezávislého studia inXile, které stojí např. za Wastelandem, oznámil vznik nové distribuční platformy pro digitální prodej her Robot Cache, za pomocí nově vzniklé speciální kryptoměny Iron. Hlavní předností Robot Cache má být možnost hráčů prodávat zakoupené digitální hry po dohrání, což doposud nebylo u digitální distribuce na PC nikdy možné, ovšem zveřejněné (…)

Game Awards 2017 – ocenění nejlepších her 2017

08.12.2017 Novinky

7.12. 2017 proběhlo v Los Angeles již čtvrté předávání cen pro nejlepší hry letošního roku Game Awards 2017. Organizátoři této akce se snaží vytvořit herní obdobu filmových Oscarů, o tom jak se jim to daří jste se mohli přesvědčit v přímém přenosu na mnoha streamovacích službách. Bohužel vzhledem k časovému posunu probíhalo živé vysílání v (…)

Bethesda zase zkouší prodávat mody

31.08.2017 Novinky , ,

Na letošní E3 byl slavně odhalen Creation Club, který některým škarohlídům včetně mě připadal jako další pokus o zpoplatnění modů, i když tentokrát na to šla Bethesda trošku od lesa a dušovala se, že bude takto poskytovat pouze obsah, který nebyl ještě nikde jinde zveřejněn zdarma. Tvůrcům, kteří projdou výběrem bude platit přímo samotná Bethesda (…)

Steam používá 33 mil. hráčů denně, zbytek hraje Lolko a spol

09.08.2017 Novinky ,

Steam jako největší herní platforma na PC neustále roste, jednak se násobně zvětšuje počet her v jeho katalogu a také neustále přibývají noví zákazníci. O aktuální statistiky nejen počtu uživatelů Steamu se Valve podělilo na letošní konferenci Casual Connect v Seattlu, ze které pocházejí následující údaje. Jelikož Steam představuje velkou část PC hraní jako celku, (…)

Her se Zaklínačem se prodalo přes 25 miliónů

28.06.2017 Novinky ,

Přísun peněz do polského studia CD Projekt Red díky hrám se Zaklínačem neustává ani v tomto roce a vývojáři tak mají zajištěn dostatek financí pro dokončení další,  ještě větší a ambicióznější hry – Cyberpunk 2077, která ovšem vyjde nejdříve příští rok. O celkových tržbách CD Projektu si můžeme udělat představu podle pravidelně zveřejňovaných finančních zpráv, (…)