PC hry na víkend zdarma 18/11/2016

Tentokrát je na Steamu dočasně zdarma zpřístupněna pouze 1 hra a to  The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited. Pokud by se vám zalíbila,  můžete ji momentálně pořídit ve slevě za  10€. Tento víkend je nabídka her na vyzkoušení chudá, tak se to pokusím kompenzovat tipy na dema zajímavých her, které nedávno vyšly a ano dema kupodivu ještě existují.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

ŽánrVyšloČeštinaVývojářSteam SpyMetacritic
MMO  17. 3. 2015NeZenimax Online Studios686 00080

 

Zatím poslední díl série Elder Scrolls je zasazen do období  1000 let před událostmi, které se odehráli ve Skyrimu.  Jedná se o MMO hru s pěknou detailní grafikou, povedenými animacemi, velkým světem a spoustou questů k prozkoumání, buď samostatně nebo ve skupině s ostatními hráči.

MMO hry nehraji, takže se nebudu pouštět do žádných rozborů, podrobnosti najdete ve videu výše, nebo si hru můžete zdarma vyzkoušet do pondělí 21.11.2016, podle SteamSpy zatím tuto nabídku využilo cca 200 000 lidí. Jestli vás hra přesvědčí, můžete ji do 23.11. 2016 zakoupit ve slevě za pouhých 10€  (276 Kč) , měsíční poplatky se neplatí.

 

Pokud slevu  prošvihnete, nemusíte zoufat, za podobnou cenu  koupíte klíč The Elder Scrolls Online na G2A

Najít levný Steam key The Elder Scrolls Online v eshopu G2A

Nebo můžete pořídit The Elder Scrolls Online i v českých esopech

 

The Eyes of Ara

ŽánrVyšloČeštinaVývojářSteam SpyMetacritic
Puzzle Adventura19. 7. 2016ne100 Stones Interactive382075

 

Zajímavá adventura v pěkné 3D grafice, se spoustou logických hádanek k vyřešení, se odehrává na tajemném ostrově, v ještě tajemnějším hradě, ze kterého někdo začal vysílat záhadný radiový signál a je na hráči aby tuto záhadu vyřešil, našel ukryté poklady, tajné místnosti a také odkryl příběh původního majitele hradu.

Hru si můžete vyzkoušet prostřednictvím dema, které stáhnete přímo ze Steamu,  samotná hra momentálně stojí rozumných 15€ = 414 Kč, na G2A ani Heuréce se aktuálně nenachází.

Legrand Legacy

ŽánrVyšloČeštinaVývojářSteam SpyMetacritic
JRPGKickstarterNeoficiálníSemisoft –?

 

Taktické tahové JRPG se odehrává ve světě Legrand :), který se navzdory svému jménu zmítá v chaosu civilní války a hrozící invaze. Budete hrát za postavu Finna, který shromáždí skupinu netradičních hrdinů a zjistí, že skutečné nebezpečí pro jeho svět se ukrývá mezi nimi.

Indonéské studio s 28 členy se snaží vytvořit klasickou JRPG hru v moderním enginu, na které zatím pracují 2 roky a s touto pre-alfa verzí vyrazili nedávno na Kickstarter, kde žádají o  85 000 liber, nejnižší částka za kterou získáte digitální kopii hry je stanovena na  nízkých 9 liber = 288 Kč.

Jak se autorům hry daří naplňovat jejich vizi můžete vyzkoušet už teď, v pre-alfa verzi dema, které stáhnete ze stránky hry na  Steamu.

Myslím, že originálních RPG není nikdy dost, takže demo rozhodně vyzkouším, hra alespoň z ukázek vypadá vcelku zajímavě.

Renoir

ŽánrVyšloČeštinaVývojářSteam SpyMetacritic
Noir puzzle plošinovka16.11.2016TitulkyBlack Wing1000?

 

Příběh hry je v klasickém stylu noir, takže můžeme očekávat zasmušilého detektiva, řešícího svůj definitivně poslední případ, ve městě plném korupce a zločinu. Budete tak muset vyřešit spoustu logických hádanek, v černobíle stylizovaném 2D světě a nalézat stopy k objasnění toho, co se v tomto temném městě odehrálo.

Původně českou hru Renoir  vyvíjelo zlínské studio  Soulbound Games, které se pokusilo získat peníze na další vývoj prostřednictvím Kickstarteru, který bohužel nedopadl a hru tak později odkoupila firma 1C Company. Poté ji předala k dokončení studiu Black Wing Foundation, registrovanému v Estonsku, s kancelářemi na Ukrajině, které má zkušenosti s tvorbou na Unreal Enginu a pracuje především na cizích projektech na zakázku.

Hru podle informací z webu dost předělali, jestli k lepšímu a co z původního originálního konceptu ve hře zůstalo,  můžete zjistit v demu, opět na stránce hry Steamu.

 

Komentáře

Napiš komentář jako první ;)

avatar
10000
wpDiscuz

Podobné články

Starfield – tipy do začátku

04.10.2023 PC Hry, RPG , ,

Tipy na začátek hry Starfield po prvním příchodu do New Atlantis, kde nakoupit zbraně, suroviny, oblečení s bonusy, jak zdarma získat mnohem lepší skafandr, jak přesouvat suroviny z lodě a do lodě na dálku, jak obejít omezení Fast travelu do Lodge s velkým přetížením, jak si označit potřebné suroviny pro úpravy zbraní a skafandrů a kde je skladovat v truhle s neomezenou kapacitou…

Hogwarts Legacy můžete hrát už dnes od 19:00

07.02.2023 PC Hry, RPG ,

Jedna z nejočekávanějších letošních her vychází oficiálně až 10.2. 2023, ale pokud si dnes pořídíte Deluxe edici, můžete mimo získání dalších bonusů, hrát tuto hru na PC už 7.2. 2023 od 19:00 našeho času. Hra má vcelku slušné recenze a zdá se, že půjde o vydařený, propracovaný titul, takže nejen pro fanoušky Harryho Pottera se (…)

Starfield – tvorba charakteru a začátek hry

13.06.2022 PC Hry, RPG ,

Na konci prezentace nových her, které vyjdou na PC a Xbox během následujících 12 měsíců jsme dostali poměrně rozsáhlou ukázku z hraní Starfieldu a spoustu nových nebo i potvrzení předchozích neoficiálních informací z různých úniků. Celkově už tak máme celkem dobrou představu toho, co od Starfieldu očekávat, i když samozřejmě spoustu věcí a možností této (…)

Avowed – únik nových informací

14.10.2021 PC Hry, RPG ,

Avowed je nové velké RPG od studia Obsidian, které je sice ve vývoji už od roku 2018, ale stále o něm máme jen minimum oficiálních informací. Tuto mezeru se snaží zaplnit neoficiální úniky a právě jeden insider, který měl možnost vidět záběry z velmi rané pre-alfa verze hry Avowed,  zveřejnil nedávno své vlastní postřehy a (…)