Turečtí cheateři mají problém

V atmosféře probíhajících čistek a všeobecné hysterie, která  v současnosti panuje v Turecku v důsledku zpackaného pokusu o vojenský převrat, asi nikoho nepřekvapí, že dochází k „drobným“ přešlapům. Po vojácích, soudcích a učitelích přišla řada na další nepřátele lidu a demokracie, kteří byli odhaleni jen díky snaze neúnavných novinářů, věrných to strážců demokratických hodnot.

Při honbě za důkazy se neváhali vrhnout ani do kontejneru z odpadem, kde našli bezpochyby supertajný pučistický zápisník s krajně podezřelými šifrovanými kódy. Ostatně přesvědčte se na vlastní oči:

špionsky denik

Troufám si tvrdit, že i bez znalosti turečtiny,  by po přečtení nadpisu, většině čtenářů došlo o co jde.  Ano jsou to cheaty do hry GTA IV. Bohužel nikdo soudný se  mezi zainteresovanými novináři nenašel a tak se reportáž s dramatickým předčítáním kódů pro zdraví, zbraně, motocykl, helikoptéru, kontrolu počasí dostala do vysílání.

 

 

Pro nás možná na první pohled zábavná historka, bohužel svědčí nejen o tom, že všeobecné povědomí o hrách mezi běžnou populací není zdaleka tak vysoké, jak si mnozí hráči myslí,  ale hlavně přibližuje  současnou atmosféru v turecké společnosti a kam Turecko pod vedením presidenta Erdogana rychle směřuje.

Komentáře

Napiš komentář jako první ;)

avatar
10000
wpDiscuz

NOVINKY A NÁVODY

Bohemia Interactive představuje nový engine Enfusion

16.12.2021 Novinky ,

Bohemia Interactive je jediným z velkých českých herních studií, které přežilo od doby vydání prvních větších českých her kolem roku 2000 až do dnešních časů. Na rozdíl od majitelů herních studií stojících za hrami Mafia, Vietcong, Beat Saber a Kingdome Come, její vlastníci naštěstí při první příležitosti neprodali Bohemku do zahraničí. Studio tak nebylo rozpuštěno (…)

Bitva o Gamestop – retardi z Redditu vs paraziti z Wall Street

01.02.2021 Novinky

V současné době vrcholí střet mezi dvěma skupinami, které mají zdánlivě stejný cíl, vydělat na spekulaci s cenou akcií největšího prodejce her Gamestop, který vlastní síť 5 509 kamenných obchodů v Severní Americe, Evropě a Austrálii. Vzhledem k neustále se zvyšujícím prodejům digitálních kopií her, Gamestop setrvale rok za rokem ztrácí na hodnotě a na (…)

Konec Steam Spy nebo nový začátek?

20.05.2018 Novinky, Rozhovory ,

Steam Spy byl donedávna známým, veřejně přístupným zdrojem informací nejen o prodejích her na Steamu, ale i dalších užitečných údajů, ze kterých těžili malí nezávislí vývojáři, herní novináři, ale i velcí vydavatelé a běžní hráči. Nedávno bohužel Valve provedlo změny v nastavení účtů, kvůli kterým už nejsou veřejně dostupná data z profilů uživatelů Steamu, takže (…)