Nové PC hry vycházející v únoru 2023

Přehled vybraných nejnovějších PC her vycházejících v únoru 2023, všechny  hry mají odkazy na trailer, recenze, krátký popis hratelnosti, příběhu a žánru, informace o české lokalizaci, dostupnosti dema na vyzkoušení a také odkazy na Heuréku a Greenmangaming, kde často naleznete nejvýhodnější slevy, oproti pořízení hry přímo na Steamu tak můžete často ušetřit…

Nové PC hry vycházející v únoru 2023

Datum vydáníHraČeštinaŽánr | PopisTrailerRecenzeCena
2.2. 2023

Deliver Us Mars

Fan

Popis

Deliver Us Mars je pokračování oceňované hry Deliver Us The Moon, atmosférického sci-fi dobrodružství, které přináší strhující zážitek ze života astronautů. Prozkoumejte nové hranice v napínavé misi, ve které jde o život, a získejte zpět koloniální lodě ARK, které ukradla záhadná organizace Outward.

Deset let po misi Fortuna je lidstvo na prahu vyhynutí více než kdy předtím. Po záhadném nouzovém volání z Marsu se nejmladší pozemská astronautka Kathy Johansonová připojí k lodi Zephyr a její posádce na poslední misi: zachránit lodě kolonie ARK, které ukradla záhadná organizace Outward, a spolu s nimi zajistit přežití lidské rasy.

Vstupte na palubu lodi Zephyr a vydejte se na cestu ze Země na povrch Marsu. Vydejte se na cestu drsným a nelítostným terénem, abyste objevili tajemství, která po sobě zanechala organizace Outward. Použijte mozek i sílu a překonejte tak psychické i fyzické výzvy, najděte kolonii ARK a odhalte motivaci těch, kteří stojí za tísňovým voláním, které vás sem přivedlo.

 

2.2. 2023Perish Ne

Popis

Zabíjejte hordy nestvůr na černých píscích očistce a prodávejte jejich těla lakomým kněžím. Zabíjejte majestátní bossy a za získané peníze získejte vstup do Elysia.

 

3.2. 2023SpellForce: Conquest of Eo Ne

Popis

Na cestě za velkou magickou mocí prozkoumejte a ovládněte země Eo v této neustále se měnící tahové strategické RPG hře. Postavte armády a hrdiny do taktického boje, dokončete stovky úkolů a sbírejte kouzla a artefakty, abyste se stali nejmocnějším mágem ze všech..

 

10.2. 2023

Hogwarts Legacy

Ai |

Fan

Popis

Působivé prostředí a rozsáhlý otevřený svět, který vám umožní prozkoumat Bradavice a další místa v 19. století. Můžete navštěvovat vyučování, učit se kouzla, získávat přátele, vstupovat do klubů a objevovat tajemství.

Poutavý příběh, který se soustředí na tajemný původ vaší postavy a její roli v temném spiknutí. Můžete si vybrat svůj dům, přizpůsobit si vzhled a formovat svoji postavu prostřednictvím dialogových voleb a akce.

Obsahuje překvapivě vydařený akční systém s plynulou bojovou mechanikou a rozmanitými nepřáteli. V boji můžete používat různá kouzla, lektvary a proměňování.

 

14.2. 2023BlancNe

Popis

Blanc je kooperativní hra o nepravděpodobné dvojici přátel vlčátka a srnky, kteří se společně ztratí ve sněhové bouři. Vyšla na Nintendo Switch a PC.

14.2. 2023Wanted: DeadNe

Popis

Wanted:Dead je mix mlátičky a střílečky od tvůrců her Ninja Gaiden a Dead or Alive. Hra sleduje týden života Zombie Unit, elitní hongkongské policejní jednotky, která má za úkol odhalit velké firemní spiknutí. Hrajte za poručíka Hannah Stoneovou, drsnou hongkongskou policistku, probíjejte se zástupy žoldáků, členů gangů a soukromých vojenských kontraktorů ve velkolepém kyberpunkovém dobrodružství.

 

Steam
15.2. 2023

Returnal

Fan

Popis

Po nouzovém přistání ve světě, který neustále mění podobu, musí Selene hledat únik v opuštěné krajině, kterou kdysi obývala starobylá civilizace. Izolovaná a osamělá bojuje o přežití ze všech sil. Znovu a znovu je poražena a nucena opakovat svou cestu pokaždé, když zemře.

Díky neúprosné roguelike hratelnosti zjistíte, že stejně jako se s každým cyklem mění planeta, mění se i předměty, které máte k dispozici. Každý cyklus nabízí nové kombinace, které vás nutí rozšiřovat své možnosti a přistupovat k boji pokaždé s jinou strategií.

 

16.2. 2023Wild HeartsNe

Popis

Ovládněte starověkou techniku a lovte obří monstra ve fantasy světě inspirovaném feudálním Japonskem. WILD HEARTS je jedinečná variace na lovecký žánr, kde vám technologie dává šanci bojovat proti strašlivým bestiím, které jsou naplněny divokou silou samotné přírody. Postavte se těmto monstrům sami nebo lovte s přáteli v co-op režimu. Hru vyvinulo japonské studio Omega Force, jež stojí za sérií Dynasty Warriors, ve spolupráci s EA Originals, vás zavede na epické dobrodružství zasazené do fantasy světa inspirovaného feudálním Japonskem.

Steam
20.2. 2023

Atomic Heart

Ne

Popis

 Vítejte v utopickém světě plném zázraků a dokonalosti, v němž lidé žijí v harmonii se svými věrnými a oddanými roboty.

Nezadržitelný vývoj technologií spolu s tajnými experimenty ale přinesl vznik zmutovaných tvorů, děsivých strojů a super silných robotů – a všichni se náhle vzbouřili proti svým stvořitelům. Jen vy je můžete zastavit a zjistit, co se stalo…

Pomocí bojových schopností, které vám propůjčuje experimentální rukavice síly, arzenálu čepelí a nejmodernějších zbraní bojujte o život ve výbušných a frenetických střetech. Přizpůsobte svůj bojový styl každému jedinečnému protivníkovi. Kombinujte své schopnosti a prostředky, využívejte prostředí a vylepšujte své vybavení, abyste překonali výzvy a bojovali za dobro.

 

20.2. 2023Like a Dragon: Ishin!Ne

Popis

Kjóto v 60. letech 19. století sužuje rozsáhlá nespravedlnost a pouze jeden samuraj na cestě za spravedlností může změnit běh dějin. Uchopte meč Sakamota Rjómy a vydejte se do Kjóta, abyste našli vraha svého otce, očistili se z falešného obvinění z vraždy a obnovili svou čest. Tím ukončíte éru samurajů a navždy změníte budoucnost Japonska. Taste čepel, nabijte revolver a připojte se k revoluci v tomto žhavém historickém dobrodružství, které mohli vytvořit pouze tvůrci hry Yakuza: Like a Dragon.

Steam Free demo

 

22.2. 2023The Light BrigadeNe

Popis

Přihlaste se do řad Light Brigade, poslední obranné linie lidstva, a projděte procedurálně generovaným bojištěm kolikrát bude třeba, abyste osvobodili duše padlých, kteří jsou v něm uvězněni.

Realistické přestřelky inspirované historickými zbraněmi z dob světové války vytvářejí napínavé bitvy proti stále obtížnějším nepřátelským vojákům, tvorům a bossům. Míření, střelba a nabíjení pušek, kulometů a pistolí jsou ve VR velmi pohlcující a snadno ovladatelné.

Silná světelná magie se skvěle doplňuje s hrou se zbraněmi. Kouzla doplňují vaši pušku o další bojové nástroje, od očarování nábojů vaší pušky světelnou magií až po příval ohnivých koulí na nepřátelské hordy.

Steam

 

22.2. 2023Redemption ReapersNe

Popis

Na svět se náhle snesou strašlivé armády Mortů, které ničí jeden národ za druhým a zanechávají lidstvo zdecimované pod přívalem hrůzy a síly. Uprostřed zoufalství zkříží s Mortem meče malý, místní vojenský oddíl – Brigáda popelavého jestřába. Je to protřelá bojová skupina, která se specializuje na překvapivé útoky a kdysi byla známá jako Nevěřící smrtonoši, jimiž masy opovrhovaly. Veřejnost netušila, že právě tato jednotka se má stát jedinou nadějí v odporu proti Mortům.
Redemption Reapers je temná fantasy simulace zasazená do středověkého světa. Hrozivá horda Mortů pochoduje stále blíž, pomozte odboji porazit nepřátelské masy spojením bohaté škály jednotek a pečlivé strategie.

Steam
23.2. 2023Blood Bowl 3Ne

Popis

Ve Starém světě se už neválčí, protože se lidé rozhodli řešit své problémy sportem zasvěceným bohu Nufflemu: Blood Bowlem. V tomto sportu se ale prolévá tolik krve jako na bojištích, které nahradil. Na hřišti jsou povoleny vraždy, zohavování, podvádění, korupce, čáry a dokonce i božské zásahy. A davy fanoušků z toho šílí!

Hraj nemilosrdně, ale s rozmyslem – Převezmi kontrolu nad týmem z jedné z 12 dostupných frakcí s unikátními vlastnostmi a zastav soupeře díky chytrému rozmístění hráčů. Těm, kdo se ti postaví do cesty, se buď vyhni, nebo je nemilosrdně zlikviduj. Dostaň se do koncové zóny a zaskóruj rozhodující touchdowny! Chytří stratégové mají samozřejmě výhodu, ale bude to stačit? Neovladatelný troll klidně může sežrat spoluhráče a změnit průběh zápasu.

Ty jsi tady šéf – Vytvářej hráče, upravuj jejich vzhled, znaky a zbroje, naverbuj roztleskávačky a kouče a pak se zapoj do nejdrsnější soutěže Starého světa. Ale dávej si pozor: Zranění jsou běžná a někteří hráči s vysokou pravděpodobností opustí hřiště nohama napřed, což jejich kariéru navždy ukončí…

 

23.2. 2023

Company of Heroes 3

Titulky

Popis

Převálcujte své protivníky čtyřmi jedinečnými frakcemi a zcela novými mezinárodními bojovými jednotkami. Velte pozemním, leteckým a námořním silám a budujte zásobovací linie, abyste rozdrtili postup nepřítele na nové dynamické mapě kampaně – žádná dvě klání nejsou stejná! Hrajte svým vlastním tempem v režimech kampaně a skirmish, než se vrhnete do strhující akce pro více hráčů. Objevte dosud nevyprávěné příběhy ohromujícího středomořského bojiště se zničitelným prostředím nové generace, které pohání vlastní engine Essence Engine společnosti Relic.

 

 

23.2. 2023

Sons of the Forest

Titulky

Popis

Sons of the Forest je survival horor s otevřeným světem, který je pokračováním hry The Forest. V této hře hrajete za člena týmu speciálních jednotek, který ztroskotá na tajemném ostrově obývaném kanibalistickými mutanty. Musíte přežít sbíráním surovin, výrobou zbraní a nástrojů, budováním úkrytů a obrany a bojem proti nepřátelům. Můžete také prozkoumávat ostrov a objevovat jeho tajemství, například skrytý zdroj energie v podzemních jeskyních. Hru můžete hrát sami nebo až se třemi dalšími hráči v kooperativním režimu.

Steam

 

23.2. 2023Kerbal Space Program 2Ne

Popis

Kerbal Space Program 2 je pokračování uznávané simulace vesmírných letů Kerbal Space Program. Vydejte se do nové generace vesmírného dobrodružství s novými vzrušujícími prvky, působivým vizuálním zpracováním, zcela přepracovaným uživatelským rozhraním, zobrazením map a rozsáhlým novým prostředím k prozkoumání.

 

 

24.2. 2023Octopath Traveler 2Ne

Popis

Tato hra je zcela novým dílem série OCTOPATH TRAVELER, jejíž první díl vyšel v roce 2018 a celosvětově se ho prodalo přes 3 miliony kopií.

Začněte své dobrodružství jako jeden z osmi nových cestovatelů, z nichž každý má svůj vlastní původ, motivaci a jedinečné schopnosti.

Příběh se odehrává v Solistii, kde se daří rozmanitým kulturám a kde vzkvétá průmysl nové epochy. Můžete se plavit po mořích a prozkoumat každý kout světa, který se mění ze dne na noc.

Každý cestovatel má jedinečnou sadu Path Actions, které může použít k boji s obyvateli měst, získávání předmětů, vzít ostatní s sebou na cesty a podobně.

Známé mechanismy z původní hry zůstaly zachovány, například možnost volně rozvíjet povolání a dovednosti svých cestovatelů, stejně jako systém Break a Boost, díky němuž byly bitvy tak vzrušující. Přidány byly také nové mechaniky.

Free Demo

 

28.2. 2023

Destiny 2: Lightfall

Ne

Popis

Poslední boj proti Calusovi – který se na konci Season of the Haunted stal posledním stoupencem The Witness – a „klíčový“ moment pro sérii Destiny, která směřuje ke konci ságy Light and Darkness. Lightfall se odehrává v novém městě na Neptunu, Neomuně, které má neotřelý retro-futuristický design. Co se týče páté podtřídy, která byla krátce k vidění, tato nová schopnost Darkness se jmenuje Strand a umožňuje nové metody cestování v Neomuně. Město obývá nová rasa známá jako Cloudstriders, které se podařilo uniknout Kolapsu sluneční soustavy a zůstat před Darkness skrytá. Poté, co Svědek město objevil, se dostalo do obležení ze strany Caluse, Stínové legie a gigantických Pyramidových démonů, kteří mohou pomocí kosy útočit na dálku a vysávat vaši životní sílu.

 

28.2. 2023Scars AboveNe

Popis

Na oběžné dráze Země se objeví kolosální a záhadná mimozemská stavba, která ohromí celý svět a lidstvo ji pojmenuje „Metahedron“. Tým SCAR (Sentient Contact Assessment and Response Team) – složený z vědců a inženýrů – je vyslán, aby ji prozkoumal.

Věci nejdou podle plánu a Metahedron tým odvleče napříč vesmírem na záhadnou extrasolární planetu. V roli doktorky Kate Wardové – členky SCAR – se probudíte v podivném, nepřátelském prostředí. Jste odhodláni přežít a vydáváte se najít svou posádku a odhalit záhadu, která se za tím skrývá.

Kate je astronautka a vědkyně – ne voják – ale je vynalézavá a odhodlaná udělat cokoli, aby přežila. používejte kombinaci zbraní na dálku, přístrojů, zásob a útoků nablízko, musíte správně hospodařit s výdrží, běhat, uhýbat, využívat slabých míst a objevovat účinné taktiky, abyste porazili své nepřátele
Kombinujte různé elementární útoky, abyste překonali přesilu a prorazili jinak nepřekonatelné překážky.
Vyrábějte různé předměty a pomůcky, které vám pomohou proti nesčetným hrozbám na této exoplanetě.

Steam

 

 

Green Man Gaming

GMG je globální prodejce, který se zaměřuje na digitální distribuci her, na tomto trhu působí od roku 2010 a dnes už nabízí přes 10 000 různých her od 550 vydavatelů, které si mohou zakoupit hráči v 195 zemích světa, samozřejmě včetně ČR a Slovenska.

Hned na začátek je třeba dodat, že jde o oficiálního prodejce naprosto legálních klíčů her pro Steam a další platformy. Takže u něj nehrozí riziko jako u prodejců typu G2A a Kinguin, kteří umožňují ve svém obchodě prodávat hry komukoliv, díky čemuž takto můžete pořídit hry sice levně, ale také hrozí riziko, že skončíte s nefunkčním klíčem od podvodníka, protože byl získán např. prostřednictvím kradených kreditních karet.

Toto riziko u Green Man Gaming nehrozí, je to zkrátka stejné jako byste nakupovali přímo na Steamu. Hlavní výhodou GMG ale je, že zde často můžete pořídit hlavně nové hry o něco levněji, než za standardních 60€ na Steamu a také zde probíhají unikátní slevové akce.

Ze všech těchto důvodů jsem se rozhodl reklamy tohoto prodejce umísťovat na webu jako zajímavou alternativu k nákupu na Steamu nebo pouze v českých obchodech, takže nejvýhodnější nabídky od GMG se zde budou pravidelně objevovat.

 

Do 28.2. 2023 máte také možnost získat dodatečné slevy – vouchery na některé právě vycházející hry, stačí si vyzvednout New Year Bonus Pack, ale pravděpodobně už předtím musíte nakoupit nějakou hru a mít XP body ve věrnostním programu. Tento bonus pack se mi zobrazuje jen když jsem zalogován, protože už mám body z minulých nákupů, na stránce GMG bez přihlášení jinak není dostupný.

Zkrátka pokud kupujete pravidelně hry je věrnostní program Greenmangaming hodně výhodný a ještě vám sníží cenu dalších nákupů, například 25% na nový Stalker 2 nejspíš využiju…

 

Stejně tak můžete na většinu PC her na Greenmangaming použít v košíku kód: FEB15, který vám sníží cenu o 15%, slevy se ale většinou nedají kombinovat, takže na některé hry ve slevě nemusí fungovat.

Subscribe
Žádné upozornění
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Podobné články

Starfield bude optimalizován pro AMD grafiky a procesory

28.06.2023 PC Hry ,

AMD 27.6. 2023 oznámilo partnerství s Bethesdou pro hru Starfield a je tak možné, že hra poběží na grafických kartách AMD o něco lépe než na srovnatelných modelech od konkurenční Nvidie. Tyto praktiky sice nejsou moc férové, ale bohužel je běžně používají obě firmy, takže moc nechápu pozdvižení a množství stížnostní, které zaplavily diskuzní fóra (…)

Starfield vyjde 6.9. 2023

08.03.2023 PC Hry, RPG , ,

Dnes 8.3. 2023 Bethesda vydala nový trailer dlouho očekávané hry Starfield a také konečně oznámila datum vydání hry, které už bylo 2x odloženo. Starfield měl nejprve vyjít 11.11. 2022, ale toto datum se ukázalo jako nereálné a vývojáři potřebovali více času na doladění hry. Další přesné datum vydání Starfieldu nebylo oznámeno, ale Starfield měl vyjít (…)

Hogwarts Legacy můžete hrát už dnes od 19:00

07.02.2023 PC Hry, RPG ,

Jedna z nejočekávanějších letošních her vychází oficiálně až 10.2. 2023, ale pokud si dnes pořídíte Deluxe edici, můžete mimo získání dalších bonusů, hrát tuto hru na PC už 7.2. 2023 od 19:00 našeho času. Hra má vcelku slušné recenze a zdá se, že půjde o vydařený, propracovaný titul, takže nejen pro fanoušky Harryho Pottera se (…)

Game Awards 2022 – výsledky a nové trailery

09.12.2022 PC Hry

Každoroční vyhlašování nejlepších her Game Awards opět proběhlo 9.12. 2022, mimo vyhlašování nejlepších her za uplynulý rok jsou na této akci také k vidění nové ukázky a trailery z chystaných her, které vyjdou v roce 2023, takže se můžeme podívat jaké herní zážitky nás čekají příští rok…   Nejlepší hry roku 2022 Tento rok byl (…)

0
Would love your thoughts, please comment.x