Starfield vyjde 6.9. 2023

Dnes 8.3. 2023 Bethesda vydala nový trailer dlouho očekávané hry Starfield a také konečně oznámila datum vydání hry, které už bylo 2x odloženo. Starfield měl nejprve vyjít 11.11. 2022, ale toto datum se ukázalo jako nereálné a vývojáři potřebovali více času na doladění hry. Další přesné datum vydání Starfieldu nebylo oznámeno, ale Starfield měl vyjít v 1.polovině roku 2023. Jak se ukázalo ani tento neurčitý termín nebyla schopna Bethesda splnit a dnes tak oznámila snad už poslední datum vydání, které je stanoveno na 6.9. 2023, tedy zhruba 10 měsíců po původním listopadovém termínu…

 

Překlad titulků v traileru

Tady je stanice Constellation Star LO-868 – Vítejte na palubě.

Oko ukazuje známky výskytu další z těchto velkých anomálií.

Možná z trochou štěstí odhalíš zdroj toho všeho…

 

Jak vidíte moc nových informací se z nového traileru Starfieldu nedozvíme, snad jen potvrzení toho, že tyto záhadné mimozemské artefakty budou opravdu sloužit jako portály, které nás přenesou někam do neznáma.

 

V další části traileru už hovoří Todd Howard:

Ahoj všichni, já i kolegové ze společnosti Bethesda jsme nadšeni, že vám konečně můžeme říct, kdy letos vyjde hra Starfield.

 

„Do této hry jsme se pustili naplno a i já jsem překvapen, kolik věcí jsme dokázali do Starfieldu vložit – je to opravdu velká hra. Starfield neustále hrajeme – a tady vidíte jak právě hraje hlavní producent Tim Lamb. Old-school fanoušci si ho možná pamatují z Making-Of videa Oblivionu, kde seděl na podobném gauči a dělal podobné věci.

 

„Ale také vás letos v červnu vezmeme do studia na naší akci Starfield Direct, kde vás do hry pořádně zasvětíme. Je toho tolik, co vám ještě musíme ukázat. Hra má mnoho charakteristických prvků, které od nás očekáváte, ale je to také velmi netradiční zážitek.

 

„Ještě jednou vám všem děkujeme za vaše nadšení ze hry – za vaši podporu, za vaše komentáře, opravdu to všechno čteme. Podívejte se, víme, že jste dlouho čekali, až si od nás zahrajete něco nového. Věřte nebo ne, jsme na tom tak trochu podobně – chybí nám to a opravdu se nemůžeme dočkat, až si to všichni zahrajete. Takže díky a brzy se uvidíme.“

 

Opět žádné nové zásadní informace Todd nesdělil, jen jsme dostali ještě datum akce Starfield Direct, která se bude konat 11. června 2023 a kde se snad dozvíme mnohem podrobnější informace o Starfieldu. Na samotné hraní Starfieldu na našich PC si tak na rozdíl od vývojářů Bethesdy budeme muset ještě 6 měsíců počkat…

 

Subscribe
Žádné upozornění
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Podobné články

Starfield – tipy do začátku

04.10.2023 PC Hry, RPG , ,

Tipy na začátek hry Starfield po prvním příchodu do New Atlantis, kde nakoupit zbraně, suroviny, oblečení s bonusy, jak zdarma získat mnohem lepší skafandr, jak přesouvat suroviny z lodě a do lodě na dálku, jak obejít omezení Fast travelu do Lodge s velkým přetížením, jak si označit potřebné suroviny pro úpravy zbraní a skafandrů a kde je skladovat v truhle s neomezenou kapacitou…

Starfield – překlad brazilské recenze

31.08.2023 PC Hry, RPG ,

Objevila se první uniklá recenze Starfieldu od brazilského youtubera Davy Jonese, ale jeho video bylo brzy smazáno, mezitím se někomu jako vždy v podobných případech, podařilo video recenzi Starfieldu zálohovat a znovu nahrát na jiný server, takže si můžeme udělat obrázek o Starfieldu trochu s předstihem. Brazilský recenzent dal Starfieldu hodnocení 8,5 a byl se (…)

Starfield bude optimalizován pro AMD grafiky a procesory

28.06.2023 PC Hry ,

AMD 27.6. 2023 oznámilo partnerství s Bethesdou pro hru Starfield a je tak možné, že hra poběží na grafických kartách AMD o něco lépe než na srovnatelných modelech od konkurenční Nvidie. Tyto praktiky sice nejsou moc férové, ale bohužel je běžně používají obě firmy, takže moc nechápu pozdvižení a množství stížnostní, které zaplavily diskuzní fóra (…)

Starfield Direct

12.06.2023 PC Hry, RPG , ,

Na právě proběhlé akci Starfield Direct jsme mohli poprvé vidět hlubší rozbor různých herních mechanik a dostat tak už celkem věrný obraz toho, co od Starfieldu očekávat. Doporučuji zhlédnout přibližně hodinu záběrů přímo ze hry Starfield v následujícím videu s českými titulky, kde si můžete udělat nejlepší představu o Starfieldu sami, i bez znalosti angličtiny. (…)

0
Would love your thoughts, please comment.x